Výmena, montáž, oprava autoskiel

V našich moderných servisných priestoroch profesionálne zasklíme Vaše vozidlo. Poradíme si aj s nákladným autom, ťahačom či autobusom.

Podľa rozsahu poškodenia zvolíme najefektívnejší spôsob opravy alebo výmeny. Podrobnosti nájdete tu.

Ak je čelné sklo prasknuté, alebo neopraviteľné, ponúkame vám výmenu skiel na všetky typy automobilov.  Skladom máme všetky typy bežných autoskiel. Pokiaľ  nemáme Vami požadovaný typ na sklade, vieme ho dostatočne rýchlo zabezpečiť.

Vieme dodať aj autosklá pre málo rozšírené americké a japonské modely automobilov, aj v tom v prípade, že model vášho vozidla sa do Európy vôbec nedovážal.

Samozrejmosťou je aj kompletná ponuka  príslušenstva ku sklám ( autochémia, lišty, montážne sady, klipsy ).
 

 

 

 

Pokiaľ chcete zistiť presnú cenu opravy či výmeny vášho autoskla, kontaktujte nás telefonicky. Obratom Vám poskytneme kalkuláciu ceny.

V prípade opravy aj výmeny skla spolupracujeme s poisťovňami. Ponúkame  poradenstvo v oblasti komunikácie s poisťovňami. Šetríme váš čas, peniaze a starosti. Vzhľadom na rozmanitosť poistných produktov jednotlivých poisťovní Vám radi poskytneme informácie osobne, prípadne telefonicky.

Pre nahlásenie poistnej udalosti klikite na logo konkrétnej poisťovne

http://images.forbes.com/media/lists/companies/axa-group_200x200.jpghttp://gpwebpay.cz/Content/imgs/logo_csob@2x.pnghttp://images.forbes.com/media/lists/companies/axa-group_200x200.jpghttp://www.wuestenrot.sk/documents/12493195/Logo-Wustenrot

© 2007-2024 ANZ s.r.o. - All rights reserved